Ürün sepete eklendi
Naturel Sızma Zeytinyagı ve Zeytinyagı Ürünleri / Olive & Ekstra Virgin Olive Oil Products

E-bülten kayıt

Sosyal Ağlar

Hakkımızda

Ada Çiftlik Gıda Ürünleri San. Tic. ve Çiftlik Turizm A.Ş
Kuruluş : 1997
Şirket Merkezi : Sahil Mah. Atatürk Cad.
17980 Küçükkuyu Ayvacık, Çanakkale

Ayvacık Vergi Dairesi 007011721


Tel : 0286 752 1303
Mobil : 0532 524 1232

e-mail : adatepe@adatepe.com 
Web Sitesi : www.adatepe.com 

Sipariş mail : siparis@adatepe.com 

Kurucu Ortaklar: Mahmut Ş. Boynudelik, Erhan Şengel, Haluk Yurtkuran, Zerrin İren Boynudelik, Serdağ Yurtkuran 

Mahmut Ş. Boynudelik: Robert Kolej ve A.Ü. SBF Uluslararası İlişkiler Bölümü Mezunu. Oasis Turizm İletmeciliği kurucu ortaklarından. Uzun süre profesyonel turist rehberliği ve tur operatörlüğü yaptı. 1994 yılından itibaren zeytin ve zeytinyağı araştırmalarına kendini adayarak, en büyük hayali 'Adatepe Zeytinyağı'nın yaratılmasını başardı. Halen Adatepe'de yaşayarak üretim ve Adatepe Zeytinyağı Müzesi sorumluluğunu yürütmektedir.

Erhan Şengel: Pertevniyal Lisesi ve Gazetecilik Fakültesi Mezunu. Uzun süredir devam ettirdiği reklamcılık yaşamını Adatepe ve Zeytinyağının kutsal cazibesine kapılarak renklendirdi. Adatepe Taş Mektebin kurucusu ve Proje Reklam Yönetim Kurulu üyesidir. Adatepe ürünlerinin estetik görüntü ve pazarlamasından sorumludur.

Haluk Yurtkuran: Robert Kolej ve A.Ü. SBF Uluslararası İlişkiler Mezunu. Oasis Turizm Ltd. İşletmeciliği kurucu ortaklarından. Uzun süre profesyonel turist rehberliği ve seyahat acentası yöneticiliği yanısıra turizm işletmeciliği konusunda Boğaziçi Üniversitesinde dersler verdi. Ekoturizm sevdası yakın arkadaşı Mahmut'un hayalleri ile birleşince zeytin ve zeytinyağının gizemini keşfetmeye başladı. Halen Oasis Turizm genel müdürlüğü yanında Adatepe ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışı pazarlanması ve satışından sorumludur.

A. Müfit Erkarakaş: A.Ü. SBF mezunu. Maliye Bakanlığı Hesap Uzmanlığı görevinden sonra uzun yıllar özel sektörde üst düzey yönetici olarak çalıştı. Adatepe köyünün ve zeytinyağının çağrısına uyarak Adatepe ailesine katıldı. Şirketin mali işlerinin sorumluluğunu üstleniyor.

Dr. Zerrin İren Boynudelik: ODTÜ Eğitim - felsefe ve Mimar Sinan Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü mezunu. Yıldız Teknk Üniversitesi öğretim üyeliği görevini sürdürmektedir. Adatepe Taş Mektebin kurucuları arasında olup, aynı kurumun akademik kurul koordinatörlüğünü ve öğretim üyeliğini de sürdürmektedir. Adatepe Zeytinyağ Müzesine Zeytin tarihine ilişkin akademik araştırmaları ile katkıda bulunmaktadır.

Serdağ Yurtkuran: Hacettepe Üniversitesi Ev Ekonomisi Mezunu. Zencefil Doğal Gıda Ürünleri Lokantasının kurucusu. Adatepe Zeytinyağlarının nefasetinin denetlenmesi ve sağlıklı mutfak denemelerinden sorumlu olarak Adatepe Zeytinyağları mucizesinin tanıtımı ve uygulama alanlarının genişletilmesine katkıda bulunmaktadır.

Mustafa Çakılcıoğlu : TED Ankara Koleji ve ODTÜ Elektrik Mühendisliği Mezuniyetleri ardından 77 düvelde değişik projelerde çalıştı. 90 lı senelerin ortalarında ADATEPE köyü ile tanıştı. Zeytinyağı ve ADATEPE’nin dayanılmaz cazibe etkisiyle aileye eşi Dilek Özsoy Çakılcıoğlu ile birlikte dahil oldu. ADATEPE Zeytinyağları Fabrika ve Müzesinden sorumlu olarak çalışıyor.